Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ST4FB_header' not found or invalid function name in /home/lhodolzi/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
пав

Владика Григорій відвідав з пастирським візитом Дубрівку Самбірського деканату.

Вперше за 30 років після виходу церкви із підпілля греко-католики Дубрівки відзначили храмовий празник.
Розділити радість свята з вірними прибув владика Григорій,єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, який очолив Архиєрейську Святу Літургію. У Святковому Богослужінні владиці співслужили ректор катехитичного інституту Пресвятої Трійці о.Микола Витівський, парох храму о.Любомир Григель, о.Володимир Коркуна, о.Антон Котило, протодиякон Богдан Криницький,прислуговували брати-семінаристи Василь Коваль,Тарас Петруняк.
У своїй проповіді владика Григорій роздумував над Господніми благословеннями на людей на порозі нового року та привітав прихожан храму з таким визначним днем.
Він подякував вірним православної громади за розуміння та можливість молитися греко-католикам у храмі, а мирянам УГКЦ за вірність своїй церкві.
Владика вручив з нагоди цієї події пам’ятні грамоти правлячого Архиєрея СДЄ УГКЦ владики Ярослава та привітав усіх зі святом.
Парох храму о.Любомир подякував владиці Григорію за візит та Всевишньому за те, що греко-католики матимуть змогу молитися у своєму храмі.
Опісля відбулося водосвяття,обхід навколо храму,мирування.

Степан Павлішак

Коментарі

Comments are closed.