Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ST4FB_header' not found or invalid function name in /home/lhodolzi/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Калинів

В/Ч А 3913 МАЄ БОЙОВИЙ ПРАПОР

Хто дивився 24 серпня по телевізору військовий парад з Києва, бачив, що багатьом військовим підрозділам було вручено Бойові прапори. Отримала його і 12 Окрема бригада військової авіації, що базується в Новому Калинові. Командир в/ч А 3913 полковник Вячеслав Северинов того ж дня доставив Бойове знамено в частину. І хоча був уже пізній вечір, вишикуваний полк очікував його на плацу.
Перед початком урочистостей, було зачитано святковий наказ і полковник Северинов вручив кращим військовослужбовцям нагороди з нагоди 26-ої річниці Незалежності України. Авіаторів привітали голова районної ради Віталій Кімак, міський голова Нового Калинова Богдан Юзвяк, душпастирі військовий капелан о.Ярослав Фабіровський і о.Тарас Яворський. Після цього вони освятили Бойове знамено і всіх учасників урочистстей.
На закінчення новокалинівські авіатори пройшли по плацу маршем з Державним і Бойовим прапорами.

Ігор Тиличко

Коментарі

Коментарів ще не має

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *