ФУТБОЛЬНИЙ СПАС САМБІРЩИНИ.

Цьогорічне Господнє Преображення на подобу яблучного Спаса можна вважати футбольним Спасом Самбірщини. 19 липня у с. Викоти в програмі районного відзначення свята Державного прапора України і 26-ої річниці відновлення її Державності було передбачено проведення футбольного турніру ветеранів. Крім господарів, зголосилися команди самбірської “Спарти”, волебаранецького “Променя” і с. Ваньовичі. Саме остання команда, в складі якої виступав настоятель церкви Св. Миколая о. Роман Сикотинський і яка вперше приїхала на турнір, стала його переможцем, вигравши у фіналі у “Спарти” з рахунком 2:0. Третє місце посів “Промінь”. А господарі-викітчани, за висловом Василя Леська, поступили за олімпійським принципом: “Головне – взяти участь”.